Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Końskie
    (26-200)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pakowacz

Końskie

, Adecco
zakończona
Opublikowane 2018-03-23 08:37:10

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pakowacz
Końskie

Opis stanowiska

Odbiór i pakowanie wyprodukowanych elementów.

Wymagania

dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, sprawność i siła fizyczna, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność współpracy

Oferujemy

wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, możliwość korzystania z pozapłacowych benefitów tj. karta sportowa, kupony zniżkowe u Naszych partnerów, pracę w miłej atmosferze, w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.